10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar
| Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Bar/ lounge | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 1-slaapkamer 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar Guarujá villa is vrij dicht bij het Strand van Sorocotuba gelegen en biedt uitzicht op de zee. Dit vakantiehuis ligt op een locatie aan het strand in de Tortuga wijk en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.
De 1-badkamer villa is binnen 9 minuten wandelen van het Praia Sorocotuba en binnen 4 km afstand van het Pernambuco strand gesitueerd. 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa is binnen 7 km afstand van het uitkijkpunt van Campina's Hill gelegen. Deze accommodatie biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals het Praia do Mar Casado strand (4,1 km) en het Enseada strand (4,2 km).
Ingericht met een eettafel, is een complete keuken uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei. Gasten kunnen dineren in Doces & Salgados Morales, gelegen 2 km verder. Deze villa ligt ook op 100 minuten rijden van het treinstation Pref Saladino.
- Locale bezienswaardigheiden
- Enseada Beach3,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas97 km
- Treinstations
- Maua45 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa zijn het Strand van Sorocotuba (op 5 minuten loopafstand van de accommodatie) en het Praia Sorocotuba, op 700 meter afstand. - ❓
Waar is 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa geplaatst?
10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa ligt naast het Praia Sorocotuba, in de Tortuga wijk van Guarujá. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het vakantiehuis?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa?
Gasten van 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa hebben uitzicht op de zee. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Guarujá zijn het Pernambuco strand en het Praia do Mar Casado strand, die respectievelijk op 4 en 4,1 km van 10 Passos Da Praia • Durma Ao Som Do Mar villa liggen. Daarnaast is het uitkijkpunt van Campina's Hill (7 km) ook een aanrader om te bezoeken.